Wyprawy

Czym są wyprawy Na Tropie Zdumienia?

Na Tropie Zdumienia to budżetowe wyprawy, nawet 50% tańsze niż wycieczki oferowane przez duże biura podróży. Są one skierowane dla tych ludzi, którzy są w stanie zrezygnować z hoteli w wersji all inclusive kosztem spania w pokojach kilkuosobowych ze wspólną łazienką. Są to wyprawy dla ludzi, którzy są w stanie docenić publiczny transport lokalny, i niekoniecznie korzystać z usług taxi i drogich firm przewozowych. To wycieczki dla tych z Was, którzy nie obawiają się pieszych wędrówek górskich z plecakiem, spędzenia nocy pod namiotem w lesie w otoczeniu dzikiej przyrody, ogniska, szumu rzeki i kumkających płocho żab. Oszczędności i niskie ceny wypraw wynikają z braku rozbudowanej struktury i ekskluzywnego biura, wyszukiwania promocji w liniach lotniczych, czy niskich nakładów reklamowych. Wychodzimy z założenia, że najlepszą reklamą będą zadowoleni uczestnicy poprzednich wypraw, którzy zdecydują się polecić je swoim znajomym lub wziąć udział w kolejnej wyprawie w kolejnym terminie. Dzięki małym grupom utrzymujemy bardzo indywidualne podejście z każdym uczestnikiem wyprawy, i w ten sposób tworzymy wesołą społeczność podobnych sobie podróżniczych dusz.

„Imagination is the roadmap of Creation”

~Bashar

Jeśli chcesz:

  • dołączyć do grona przyjaciół, pasjonatów eksploracji świata oraz odkrywców swojego potencjału
  • przeżyć niesamowitą przygodę, która nie będzie kosztować Cię fortuny
  • podróżować w małej grupie, bo cenisz sobie indywidualne podejście do ludzi
  • doświadczyć czegoś świeżego i ekscytującego
  • poznać egzotykę świata korzystając ze starannie przygotowanych, unikalnych programów tras
  • skupić się na chłonięciu wolności nie martwiąc się o sposób transportu i zakwaterowanie
  • otrzymać pamiątkowe video dokumentujące Naszą wspólną podróż

Zarezerwuj swoją wyprawę już teraz klikając w link:

Na deser o tym, co nas wyróżnia od innych...

Elastyczne programy dopasowane do Twoich preferencji

Ciekawym elementem wypraw Na Tropie Zdumienia są autorskie, niepowtarzalne programy tras, tworzone w ten sposób aby dostarczyć uczestnikom oryginalne, nieszablonowe wrażenia. Programy naszych wycieczek są skrupulatnie przygotowywane przed podróżą. Tym co je wyróżnia jest fakt, że mogą być lekko modyfikowane w trakcie wyprawy przez samych uczestników, pozostawiając im wolność w decyzji, czego chcą doświadczyć w danym miejscu i czasie. Jako lider grupy pozostaję zawsze otwarty na wszelkie propozycje zmian drugorzędnych planów.  Pamiętając o trzymaniu się głównego trzonu wyprawy czyli miejsc których nie można przeoczyć, pozwalam na elastyczne modelowanie programu w odpowiedzi na preferencje uczestników. Dzięki temu, że nasze grupy są niewielkie, jesteśmy w stanie dopasować się do swoich indywidualnych preferencji. Możemy na przykład zmienić lekko harmonogram dnia lub dołożyć dodatkową wizytę w ciekawym miejscu, jeśli któryś z uczestników wpadnie na jakiś dobry pomysł. Czasami  w trakcie podróży może wyłonić się przed nami nieoczekiwana możliwość doświadczenia czegoś niezwykłego, o czego istnieniu nie mieliśmy wcześniej pojęcia. Wtedy również pozwalamy sobie na „pójście za głosem serca”. Pozostawiamy więc grupie dużo miejsca na swobodę ruchu zakładając, że nie jesteśmy przykuci do sztywnych struktur programu oraz siebie nawzajem.  Aspiracją tego projektu jest rozbudzanie w uczestnikach samodzielności i niezależności. Unikamy więc prowadzenia ludzi za rękę i wskazywania co będzie dla nich najciekawszą atrakcją. W zamian za to zachęcamy uczestników do decydowania o tym, czego sami chcą doświadczać w danym momencie oraz kształtowania swojego indywidualnego stanowiska.

Video Poczówka z każdej wyprawy

Kolejnym walorem wypraw Na Tropie Zdumienia jest dokumentowanie podróży przez lidera grupy i tworzenie pamiątkowego video, które otrzymuje każdy z uczestników po zakończeniu wspólnego wyjazdu. Nagrywanie i edytowanie krótkich form ruchomych jest ważną, stale rozwijającą się gałęzią tego projektu. Stale pracując nad rozwojem swoich umiejętności graficznych, z wyjazdu na wyjazd poprawiana jest jakość kolejnych produkcji video. Dzięki temu, każdy z uczestników może na swoje życzenie stać się bohaterem klipu, prezentując się spontanicznie przed kamerą. To wspaniała zabawa zarówno dla twórcy obrazu jak i tych, którzy znajdują się po drugiej stronie obiektywu. To praca nad śmiałością i praktyka prezentowania swoich umiejętności, budowania preferowanego, autentycznego wizerunku oraz prezentowania swojego zdania publicznie. Krótki film dokumentujący nasze wspólne przygody w trakcie wyprawy jest wspaniałą pamiątką, którą każdy uczestnik będzie mógł podzielić się z rodziną i przyjaciółmi po powrocie.