Proste Słowa

Info o następnym spotkaniu znajdziesz tu:

Co oferują Proste Słowa?

- wsparcie i motywacja do zmiany na lepsze dzięki szczerej rozmowie

- rozwiązywanie problemów bez oceniania i potępiania ich

- odnajdywanie odpowiedzi na nurtujące pytania

- pomoc w odpuszczeniu stresu, niepokoju, nieśmiałości, żalu, frustracji, gniewu

Spotkania Prostych Słów nie mają granic wiekowych. Zapraszamy wszystkich chętnych na pierwsze, całkowicie bezpłatne zajęcia. Nie wymagamy wcześniejszych zapisów, wystarczy pojawić się w naszej salce. Mamy do dyspozycji duży pusty pokój z poduszkami/matami do siedzenia, jasną kuchnię, łazienkę oraz muzykę z głośników.

Spotkania Prostych Słów to zajęcia ze sztuki dialogu: rozwijania umiejętności komunikacyjnych, pracowania nad swoją autentyczną, niekrytą ekspresją twórczą i odważnym prezentowaniem swojej sylwetki. Proste Słowa zrzeszają ludzi, którzy pracują nad swoim stanem bycia i relacją ze środowiskiem przez re-definiowanie swojego systemu wierzeń i modelowanie preferowanej wibracji. Wspólnie oferujemy sobie techniki efektywnego wzrostu, budujemy poczucie pewności siebie, wypłukujemy egoistyczne koncentracje umysłu. Szczere rozmowy w grupie to okazja do przekraczania swoich słabości, wstydów i lęków. Oferujemy możliwości zrezygnowania z uciążliwych pętli umysłu, przekroczenia niekorzystnych, aroganckich zachowań i interpretacji rzeczywistości, które to sprawiają nam udrękę i są powodem sfrustrowania w codziennym życiu. W trakcie spotkań wymieniamy się swoimi Prawdami: uczymy się słuchać, szanować i rozumieć się wzajemnie. Tkn Krąg to bezpieczna przystań, w której Akceptacja odmienności i unikalności każdego punktu widzenia jest fundamentem zdrowej wymiany energetycznej. Proste Słowa zawierają elementy terapii grupowej pomagającej nam otworzyć się na naszą naturalną spontaniczność i niekontrolowaną radość. To zajęcia dla tych, którzy chcą się wzbić poza ograniczenia jakie na siebie narzucili i poczuć bliskość ze wszystkimi otaczającymi ich istotami.

Spotkanie dedykowane jest tym, którzy znudzili się życiem podporządkowanemu Ego i chcą odnaleźć swój pierwiastek Twórcy, lub go dalej pielęgnować. Spotkanie dla tych, którzy znudzili się systemem nagrody i kary i chcą spróbować czegoś nowego, czegoś co promienieje autentycznością, spokojem, czułością i entuzjazmem. To platforma dla tych, którzy chcą zwolnić, poluzować przywiązania emocjonalne, odpuścić męczącym nałogom umysłu, zrezygnować z wysiłku i mentalnej szarpaniny. Proste Słowa oferują klarowność i motywację. To możliwość zmierzenia się z własnymi demonami i dostrzeżenia w nich najlepszych nauczycieli. Tutaj odnajdujemy odpowiedzi wewnątrz siebie, zamiast szukać problemów w zewnętrznych okolicznościach życiowych. Uczymy się rozumieć w jaki sposób tworzymy swoją projekcję świetlną. Uczymy się również angażować się w nią w śmiałości z poziomu Świadomości. Uczymy się odpuszczać wątpliwościom, niskiej samoocenie, kompleksom. Odważnie wyrażamy swoje Światło zamiast chować się za aroganckim wstydem. Spoglądamy w głąb siebie i otwieramy nasze serca na radość płynącą z doświadczenia chwili obecnej. Pogłębiamy Akceptację, Zaufanie, Dziękczynienie i Przyzwolenie. Odpuszczamy ograniczającym nasz potencjał wierzeniom i negatywnym interpretacjom rzeczywistości. Wspólnie dążymy do realizowania swoich pasji i poznawaniem naturalnych preferencji Świadomości Przebudzonej. Te spotkania to świadoma celebracja życia i lepsze poznawania siebie dzięki poznawaniu innych. Budzimy w sobie wrażliwego smoka, co uwielbia niespodzianki. Patrzymy na świat jak na bezcenną Kreację, której nie da się zmierzyć za pomocą linijki, zdefiniować albo zważyć. Jesteśmy sobą – bezcenni.

Zapraszamy! Wpadnij poobserwować w jaki sposób spotkania funkcjonują, poznać prowadzącego oraz uczestników. Jeśli Ci się spodoba, dołączysz do nas na dłużej. ​

Uwaga!

Miejsce i czas kolejnych spotkań może ulegać zmianie. Najprostszym sposobem sprawdzenia lokalizacji i terminu kolejnego spotkania jest odwiedzenie nadchodzących wydarzeń na fanpage'u Facebook'owym Na Tropie Zdumienia.

Koszt zajęć: Płacisz tyle, ile czujesz