Linia Otwartych Serc

Porozmawiajmy o tym!

Linia Otwartych Serc to sposób w jaki chcę dzielić się swoją perspektywą widzenia ze wszystkimi, którzy mogą potrzebować wsparcia, motywacji lub niezbędnych informacji do wyjścia z trudnej sytuacji i dalszego rozwoju. Linia Otwartych Serc to moja odpowiedź na rosnącą u mnie pasję do dzielenia się swoją perspektywą widzenia i wszystkimi przydatnymi refleksjami w moich oczach. Uwielbiam dopingować ludzi i motywować ich do pozytywnego, twórczego działania, a szczera rozmowa jest wspaniałym na to sposobem. W trakcie naszych rozmów online dzielę się z Tobą moimi pomysłami na rozwiązanie problemu, obawy bądź wątpliwości, której nie chciałbyś/chciałabyś więcej widzieć w swoim życiu. Pokażę Ci dlaczego ten lęk czy niezrozumienie się narodził i jak w najprostszy sposób z nich zrezygnować. Zaproponuję Ci również techniki lub proste wskazówki, które nakierują Cię na właściwą drogę. Szczerze wierzę w to, że każdy z nas dzięki pracy ze swoim systemem wierzeń, definicjami, nastawieniem, i dzięki odpowiedniej motywacji jest w stanie kroczyć przez życie pełen radości, poczucia spełnienia i wolności. Pragnę rozbudzać w Tobie poczucie zestrojenia i pewności siebie dla obranego przez Ciebie kierunku wzrostu.

W trakcie rozmowy:

  • lokalizujemy negatywne wierzenia, definicje, niekorzystne interpretacje rzeczywistości
  • pozbywamy się nieprzychylnym naszemu rozwojowi tendencji myślowych, wypłukujemy egoistyczne koncentracje
  • uspokajamy i łagodzimy impulsywne i reaktywne temperamenty
  • budujemy wspólnie poczucie pewności siebie, zmotywowania, śmiałości
  • wspieramy poczucie Jedności ze swoim środowiskiem
  • nadajemy najwyższą wartość chwili obecnej
  • uczymy się integrować swoją Wewnętrzną Mądrość i wprowadzać ją w codzienne życie z poziomu Świadomości
  • odkrywamy proces manifestacji doświadczeń przy użyciu narzędzi Przyzwolenia, Akceptacji, Zaufania
  • wspólnie się bawimy i poznajemy, poprawiając swoje samopoczucie
Odtwórz wideo

Obsługa proponowanego przeze mnie trybu życia wydaje mi się bardzo przyjemna i niezwykle łatwa w opanowaniu. Moje sugestie zmian to zabieg, który sprawia, że życie staje się zrozumiałe, radosne, rozwojowe i piękne. Jestem przekonany, że informacje, którymi chcę się z Tobą dzielić mogą być pożyteczną dawką inspiracji i motywacji, którą warto wypróbować w swoim życiu. Jest to zatem linia – drogowskaz dla tych, którzy czują się nieco zagubieni w otaczającym ich świecie i szukają własnej drogi przez nie. To linia – portal dla wszystkich, którzy chcieliby wznieść się ponad ograniczenia, jakie na siebie narzucili i nadać tym samym większy sens swojemu istnieniu. Jest to wreszcie linia – klucz dla tych, którzy zapomnieli o swoim Boskim Potencjale i pragną sobie o nim szybko przypomnieć i bezboleśnie go aktywować. Moja propozycja wspólnej, szczerej rozmowy to zachęta dla Ciebie, drogi Czytelniku, do odnalezienia swojego Wewnętrznego Nauczyciela w swoim sercu poprzez podążanie za swoimi pasjami i marzeniami. Zapraszam cię do szczerej rozmowy. Zapraszam cię, żebyśmy uczyli się od siebie nawzajem i nawzajem pomagali sobie wzrastać.

 

Pierwsza zapoznawcza sesja online (15 min) : Bezpłatnie

Koszt konsultacji online zostaje ustalony indywidualnie i jest dopasowany do Twoich możliwości finansowych w danej chwili. Najbardziej zależy mi na poprawie Twojego stanu bycia i to jest priorytetem Linii Otwartych Serc. Równocześnie, mam świadomość również, że środki finansowe pozwalają mi rozwijać mój projekt znacznie efektywniej i łatwiej trafić z moją informacją w świat. Dlatego, do każdego rozmówcy podchodzę indywidualnie. Co dla jednego jest fortuną, dla kogoś innego będzie błahym wydatkiem. Przed zdecydowaniem się na pełną sesję godzinną lub cykliczny wymiar spotkań, proponuję pierwszą bezpłatną 15-minutową pogawędkę, na której poznamy się trochę lepiej i ustalimy drobne szczegóły.

Aby umówić się na rozmowę, proszę skorzystać z poniższego formularza kontaktowego: