Kim jest Grisza?

Grisza tropi zdumienie, żyje zmysłami i dzieli się swym odważnym wizjonerstwem. Podróżuje śladami ulubionych uczuć, w radości proponuje równowagę, harmonię i balans. Tańczy, lata, gwiżdże pod wiatr albo śni. Rzeźbi w ognisku po omacku…

Troszkę historii młodego wizjonera

Nazywam się Grzegorz Sochań i jestem pasjonatem radości. Uwielbiam skoki spadochronowe, rowerowe wyprawy górskie, koszykówkę pod chmurką i powolną jazdę na motorze. Lubuję się w samotnych pieszych wycieczkach w pięknych miejscach oraz kolekcjonowaniem niedających się zapomnieć wrażeń w grupie przyjaciół. Lubię gotować dla innych a sam zjem prawie wszystko, co skwierczy wesoło na patelni. Prowadzę kanał YouTube dokumentujący moje podróżnicze przygody, oferując swoje spostrzeżenia, inspiracje, wspomnienia z przebytych wypraw zaklęte w klatkach ruchomego obrazu. 

Po ukończeniu licencjatu Kulturoznawstwa na Wydziale Filozoficzno - Pedagogicznym Akademii Ignatianum w Krakowie zacząłem podróżować po świecie, dojrzewając w stałej więzi z bogactwem odmiennych kultur, tradycji i mentalności. Każda podróż w nieznany zakątek świata uczy mnie świeżych perspektyw widzenia i uczy jak radzić sobie w zaskakujących okolicznościach. Pracowałem jako animator imprez dla Agencji Eventowych w Dubaju, jako recepcjonista i barista w sektorze turystycznym Wielkiej Brytanii, Hiszpanii oraz Malezji. We Francji, Niemczech oraz Norwegii odkryłem w sobie pierwiastki ogrodnika, malarza i pracownika fizycznego, a ostatnie dwa sezony letnie odnalazłem się w roli przewodnika rowerowego dla kalifornijskiego Biura Podróży, dbając o solidną organizację wycieczek dla amerykańskich turystów po krajach Europejskich. W 2016 roku ukazała się moja pierwsza książka pt. „Na tropie zdumienia: Podróż w Nieznane”, w której zachęcam do zabawy z własnym potencjałem wyobraźni i staram się wzbogacić serca czytelników o odwagę, autentyzm i motywację do szczerej i pełnej zaangażowania aktywności twórczej.

Czym Grisza zajmuje się teraz?

Obecnie zajmuję się organizacją wypraw grupowych pod szyldem Na Tropie Zdumienia oraz konsultacjami i poradami online, które oferuję w zakładce Coaching/Otwarta Linia Marzeń. To sposób w jaki chcę dzielić się swoją perspektywą z tymi, którzy mogą potrzebować wsparcia, klarowności, motywacji do działania lub niezbędnych informacji do dalszego rozwoju w ulubionej dziedzinie życia. Wierzę, że spełnianie marzeń jest najbardziej naturalną drogą człowieka, dlatego codziennie podążam za głosem swojego serca. Słucham uważnie swojej intuicji i zawsze wychodzi mi to na dobre, chętnie więc dzielę się swoimi poradami. Otwartość na obfitość otaczających mnie różnorodnych perspektyw widzenia stale uczy mnie akceptacji i kultywowania zdrowej, tolerancyjnej relacji wobec nich. Równolegle uczę się bezgranicznego zaufania do własnych przekonań oraz preferowanych wartości. 

 

Aby umówić się na konsultację, zapraszam do zakładki:

Aby zapoznać się z najnowszymi ofertami wypraw, kliknij w link: